Моя корзина
Ваша корзина пуста
Товаров в корзине 0 на сумму 0.00 грн Перейти в корзину Оформить заказ

Новинки вхідних дверей "Осінь-зима 2021"

В 2021 році наш дверний ринок поповнився багатьма новими моделями вхідних дверей. З’явились нові моделі з неповторним дизайном. Двері стають більш сучасними і за своїми формами та видом можуть нагадувати зоряне небо або елементи із фантастичного фільму.
Також не мало уваги в нових моделях приділено комфорту та надійності. Все більше виробників виготовляють двері с полімерним покриттям (накладками). Дане покриття більш стійкіше до вологи ніж прості МДФ накладки, не деформується, стійке до високих та низьких температур, додатково забезпечує тепло і звукоізоляцію, практично не вигорає на сонці, великий строк експлуатацію, дуже добре чиститця.
Хоч зими в України не такі люті але виробники також приділяють і увагу морозостійким дверям, дверям які не промерзають і не утворюють кригу при температурі до -30 градусі. В даних дверях присутній елемент терморозриву.

Пропонуємо ознайомитись з деякими новинками вхідних дверей «Осінь-зима 2021». Ще не всі моделі вийшли у масове виробництво, тому деякі із них представлені в одному екземплярі. Якщо вас зацікавила одна із запропонованих моделей можливо її виготовити в любому розмірі.

 

Фото презентація: Новинки вхідних дверей "Осінь-зима 2021"

 Вхідні двері серіі "Авангард"

Вхідні двері Авангард

 

Вхідні двері серії "Evolution"

Вхідні двері серії "Evolution"

 

 Вхідні двері серії "Evolution" Автоемаль

Вхідні двері серії "Evoluеion" Автоемаль

 

 Вхідні двері серії "Evolution" NEW

 Вхідні двері серії "Evoluеion" NEW

 

  Вхідні двері серії " Гранж" NEW

 Вхідні двері серії "Гранж"

 

  Вхідні двері серії "ДЕО, NORWEY"

2021 8 min

 

  Вхідні двері серії  "Палубна фанера"

Двери Палубна фанера

 

Якщо вам сподобались дані вхідні двері, то ви можете замовити їх в нашому магазині "Двері в дім". Дзвоніть або пишіть нам.

 

Відеопрезентація. Новинки вхідних дверей "Осінь-зима 2021"

 

 


Top
Разработано с JooMix.