Міжкімнатні двері України. Купити деревяні двері із сосни, ольхи, дуба та ясеня

Ви вирішили встановити або змінити набридлі Вам старі двері? І Ви не знаєте де знайти, щоб, як говорять, 3 в одному - і якість, і дизайн, і ціна, вас влаштовували? Тоді ви звернулися за адресою. У нашому магазині - широкий вибір міжкімнатних дверей. Вашій увазі пропонуємо найкращі моделі українських виробників- Новий стиль, WoodOk, Термінус та інші. Більшість моделей нашого магазину-це лідери продажів. Практично всі двері виготовляються з натуральних деревних порід, вони стильні, надійні. Дуже широкий колірний діапазон. Відрізняються і матеріалом з якого виробляються: дерев'яні двері, шпоновані двері, ламіновані двері та двері з МДФ.
Основні функції,які виконують міжкімнатні двері - естетична окраса інтер'єру і відокремлення простору між кімнатами. Головними перевагами міжкімнатних дверей вважаються незамінні протипожежні властивості, звуконепроникність, максимальна надійність. Перед купівлею міжкімнатних дверей варто порадитися з фахівцями, знаючими особливості їх використання. Безперечно, гарний дизайн є головним моментом при виборі дверей для всіх покупців. У нинішній час особливою популярністю користуються навісні двері різних конструкцій. Вирішивши придбати міжкімнатні двері за прийнятною ціною, ви обов'язково зіткнетеся з питанням вибору. Звернувшись до наших кваліфікованих професіоналів з приводу монтажу двері, ви зможете істотно понизити ризик виникнення проблем у майбутньому. Ми забезпечуємо разом з продажем дверей і їх установку.
Не варто також забувати, що хороші міжкімнатні двері повинні бути функціональними, надійними і естетичними. Естетичні та надійні дерев'яні двері на сьогоднішній день є свідченням відмінного смаку і хорошого тону.
Часто ми обманюємо себе, коли низька ціна переважає над здоровим глуздом. Якщо у вас бюджет мінімальний і ви робите, просто косметичний ремонт - купіть двері під фарбування або ламіновані. Але якщо Ви хочете поставити двері на довго - вибирайте масив (сосна, дуб, ясен). Найоптимальніший варіант для дверей з масива - це двері з сосни. І якщо хтось говорить, що двері поведе, покрутить або вони тріснуть - це не правда. На сьогоднішній день міжкімнатні двері роблять з сухої дошки, хоча це збільшує вартість, але це того варто. Кожен елемент тонується в 3 рази або 4. Потім конструкція дверей збирається знову, тонується і шліфується 2 - 3 рази, після чого покривається лаком.
Не купуйте міжкімнатні двері без установки. Двері міжкімнатні або вхідні двері, без установки - це викинуті гроші на вітер. По-перше-у вас забирають право на гарантію дверей, по-друге - коли продавець і установник з однієї фірми - це запорука того, що ви зробили правильний вибір.
Наші фахівці надають таку послуга як встановлення дверей, виріз замків. Наша фірма здійснює доставку дверей в будь-який куточок України.
Якщо у Вас виникли якісь питання чи Ви бажаете проконсультуватись і потребуєте допомоги у виборі, то наші спеціалісти завжди будуть раді надати Вам потрібну інформацію.

 

ДВЕРІ "НОВИЙ СТИЛЬ"  ДВЕРІ "ВУДОК" ДВЕРІ "ТЕРМІНУС"
Купити двері Новий Стиль Купити двері Вудок Купити міжкімнатні двері Термінус
     
ГАЛЕРЕЯ ДВЕРЕЙ  ДВЕРІ ІСТОК ДВЕРІ ГРІН ПЛАНТ
Галерея дверей Двері Істок Білорусія Двері Грін Плант Білорусія
     
ДВЕРІ ОМІС ДВЕРІ ФОРМЕТ ДВЕРІ КОРФАД
omis125 formet25535 korfard152
     
  ДВЕРІ СТДМ  
  stndm  

Мне нравиться

Презентация межкомнатных дверей Новый стиль

Разработано с JooMix.