Розумні дверні замки в будинок, квартиру або офіс. Встановлення та обслуговування
На даний час технології не стоять на місці. Все поступово удосконалюється. Наприклад один гаджет може керувати всіма приладами в будинку.
На замін стандартним механічним замкам приходять розумні замки. Вони все частіше трапляються на просторах інтернету. І все частіше їх можна бачити у продажі.
Чому ми розповідаємо про розумні замки і чим ми можемо допомогти?
Наш магазин «Двері в дім» пропонує великий асортимент дверної продукція для всіх жителів України. Ми здійснюємо доставку дверною продукцію практично в будь-яку точку України куди можливо доїхати.
Тому в нас є великий досвіт роботи по установці та ремонту дверної продукції. Ми можемо без проблем розібрати та зібрати двері не пошкодивши важливих деталей.
Ми також здійснюємо професійне встановлення розумних замків в будь-яку дверну конструкцію. Ми робимо роботу по встановленню розумних замків якісно та ефективно.
Не зважаючи на те, що розумні замки це новинка для Українців, але все частіше замовлення поступають саме по їх встановленню.
Можна сміливо сказати що років через 5-10 вищевказані замки будуть використовуватись майже скрізь.
Що таке розумний дверний замок?
Розумний замок – це електронний замок, який відкривається та закривається завдяки бездротовій взаємодії зі смартфоном власника, за допомогою цифрового пароля або через сканування відбитка пальця. Друга основна функція смартлоку – можливість віддалено відкривати та закривати його зі смартфона.
Можливо багато хто скептично відноситься до розумних замків і вважає, що залізні двері та залізний ключ найкраще, бо добре зарекомендували себе за багато років. Однак не всі знають, що традиційний замок її не гарантує. Досвідчені злодії відкривають замки дуже швидко за допомогою звичайної відмички.
Насправді відмінність розумного замку лише у методі взаємодії із запірним механізмом і ригелем, тобто засувом. Жодного ключа немає. Замість нього є електронна начинка та моторчик. І не потрібно повертати ключ – потрібно ввести код, додати палець до сканера або натиснути кнопку в додатку. Все дуже просто.
Особливості роботи розумного дверного замку
Робота розумних дверних замків заснована на особливому принципі, коли механічний механізм зміщується (відкривається) одним або декількома з наступних способів:
1.Набір цифрового коду (пароля) на сенсорній панелі або клавіатурі.
2.Прикладання пластикової безконтактної картки або брелоком (технологія RFID/NFC).
3. Піднесенням смартфона до Розумного замку (має бути встановлений спеціальний додаток). Додаток генерує спеціальний ключ-код (пароль), який містить унікальну комбінацію. Вона одна із понад 100 млрд. можливих комбінацій, тому ніхто не зможе її скопіювати.
4. Зчитування відбитка пальця або малюнку сітківки сканером. Йдеться про Розумні замки з функцією біометричного захисту від злому.
Так в гаджеті є можливість налаштовувати список тих, хто може володіти віртуальними ключами. Якщо з'являється якась необхідність нових, то когось додають, а когось видаляють. Карту можна покласти в гаманець, сумку або приклеїти до мобільного девайсу. Якщо багаторазово набирається неправильний код, або хтось намагається відкрити двері картами, відбитками, які відсутні в пам'яті пристрою, відбувається автоматичне блокування.
Коли напруга в батареях падає, пристрій надсилає аварійний сигнал. Є й такі гаджети, які здійснюють підтримку функції швидкого автоблокування у разі, коли користувач втратив смартфон.
Для того, щоб керувати через інтернет, пристрій після того, як його встановили, підключають через Wi-Fi або Bluetooth до смартфону. У деяких випадках його підключають до комп'ютера або планшета. Телефон повинен підтримувати спецдодаток — він доступний для Apple (iOS) та Android. Для синхронізації системи блокування і, наприклад, смартфона необхідно спецдодаток, який надсилатиме сигнал, що містить кодоване повідомлення.
Далі для прикладу ми можемо побачити технічну характеристику одного із розумних замків.
Призначений для дверей завтовшки від 40 до 120 мм.
Для лівого та правого розташування у двері.
Методи відкриття: відбиток пальця, цифровий пароль, тимчасовий цифровий пароль, Bluetooth, механічний ключ, мітки NFC.
Розміри: 380 х 76 х 25 мм.
Обробка поверхні: гальванічна полірування та лакування.
Колір чорний.
Метод шифрування: 50 цифрових паролів.
Біометричний датчик: до 50 відбитків пальців.
NFC – до 25 пристроїв.
Довжина пароля: від 6 до 10 цифр.
Робоча температура: -25℃~+70℃
Протокол взаємодії: Bluetooth 5.0
Джерело живлення: 4 або 8 батарейок формату AA
Аварійне джерело живлення USB Type C.
Час роботи від 1 комплекту батарей: приблизно 18 місяців (при 10 відкриттях та закриттях дверей на день)
Дистанційне відкривання: так, по Bluetooth та Apple HomeKit.
Автоматичне повідомлення: при некоректному відбитку пальця або введенні некоректного пароля (при трьох спробах блокується замок на 5 хвилин), при розряді батарей живлення, при спробі злому циліндра замка.
Сигнал тривоги: при спробі злому, при малій напрузі живлення.
Додаток: Mi Home, Apple HomeKit
Де зараз застосовують розумні дверні замки?
На даний час розумні замки можна встановлювати будь-де. Встановлення розумних замків у наші дні здійснюється на дверях офісу, складу, квартири, будинку, котеджу та ін. Розумний замок для будинку дуже корисний у разі здачі квартири в оренду з оплатою за безготівковим розрахунком. Також стане в нагоді смарт лок тим, хто не хоче зайвої витрати часу - запускайте в будинок нянечку, прибиральницю, механіка, будівельника та інших людей, віддалено надсилаючи їм спеціальний пароль, згенерований саме для них.
В офісах та на підприємствах за допомогою таких замків можна обмежити доступ не лише до окремих приміщень, а й до всіх будівель. Розумний замок дозволить контролювати доступ до товарів, обмеживши вхід стороннім. А автоматичний запис усіх відкриттів та зачинень дверей дозволить відстежити, хто і коли був на складі у разі псування чи втрати товару.