Вхідні металеві двері з полімерним порошковим покриттям Україна

Металеві двері були і є самими міцним і надійними серед всіх видів дверей.
При цьому все металеве полотно потребує якісного покриття. Це покращує його властивості та продовжує строк експлуатації.

На даний час поширені такі типи зовнішньої і внутрішньої облицювання сталевих дверей: шкіра, МДФ, плівка ПВХ, полімерний порошок (полімерне покриття). Саме полімерне покриття дверей визнане світовим лідером продажів.
Цей барвник - високотехнологічне покриття, що володіє належними декоративними і захисними показниками. Сталеве полотно з полімерним напиленням - зразок сучасних економічний дверей високого рівня захисту.
Обробка полімерним порошком  підвищує якісні характеристики дверей, при цьому вони  стають більш стійкими до корозії і впливів атмосферних явищ. Фарбування проводиться при високій температурі, тому частинки фарби міцно прикріплюються  на металеву поверхню, утворюючи стійке захисне покриття. Серед переваг вхідних металевих дверей з полімерним фарбуванням можна також виділити її невисоку вартість.

Цвітові оттінки полімерного покриття

Металеві двері з полімерним покриттям

Поширеність дверей з полімерним покриттям викликана відсутністю в порошку розчинників і змістом елементів, що перешкоджають проникненню вологи, кислот і солей. Стійкість до антикорозійним процесам і механічних пошкоджень - додаткова перевага товару.

Етапи полімерно-порошкового фарбування:

Для того, щоб пофарбувати двері його металеве полотно підлягає ретельному очищенню.
Потім на оброблений об'єкт наноситися фарба у вигляді порошкового напилення.
У процесі розпилення, компоненти фарби заряджаються електрикою від зовнішніх джерел.
При потужному електричному полю, частинки порошку надійно фіксуються на протилежно зарядженому металі.
Оброблене покриття дверей підлягає повному висиханню в камері полімеризації. Шар напилення «запікається», отримуючи необхідні властивості.

Покраска полимерным порошком

Переваги металевих дверей з полімерним покриттям

Полімерне покриття з'явилося в 50 - роки двадцятого століття. За цей короткий час воно встигло завоювати свою нішу на своєму ринку.
Двері з порошковим полімерним покриттям надійні та довговічні. Вони  володіють наступними перевагами:
- Товщина порошкової плівки дозволяє замаскувати механічні пошкодження поверхні.
- Термін експлуатації з урахуванням неагресивного оточення - 40 років. В більш вологих районах  - 15 років.
- Не потрібно попереднього ґрунтувати і повторного фарбувати.
- Полімерне покриття стійке до проявів атмосферної корозії. Є Надійним захистом полотна від корозії, органічних розчинників, кислот і лугів.
Дуже красивий і естетичний зовнішній вигляд: корекція механічних дефектів, насиченість кольору готового виробу протягом усього терміну експлуатації.
- Низький рівень при виникненні пожежонебезпечних ситуацій.
- Прийнятний ціновий діапазон. Широкий асортимент моделей.
- Порошкове напилення, на відміну від рідкої фарби, не залишає патьоків на вертикальній поверхні.
 Компоненти покриття проходять перевірку на токсичність, зміст вогненебезпечних розчинників, шкідливих речовин. Безпеки навколишнього середовища і здоров'ю людини не завдасть шкоди.

Металеві двері з полімерним покриттям


В нашому магазині «Двері в дім» ви можете придбати найсучасніші двері з полімерним покриттям. Повний каталог дверей можна знайти в розділі "Вхідні двері"

Більше інформації про полімерні двері ви можете отримати в наших менеджерів, зателефонувавши за номерами телефонів які вказані в контактних данних.

Мне нравиться


Top
Разработано с JooMix.