Моя корзина
Ваша корзина пуста
Товаров в корзине 0 на сумму 0.00 грн Перейти в корзину Оформить заказ

Вхідні двері з фінської фанери

Новинка на дверному ринку вхідні двері з фінської фанери. На сьогоднішній день це високоякісні вхідні двері «Aluks» (Алукс) від української компанії Стілгард.
Як ми вже знаємо, що вхідні двері в житловий будинок мають відповідати більшим вимогам щодо своєї експлуатації. Вхідні двері даного типу постійно знаходяться під впливом змінного навколишнього середовища: переміна пору року і перепади температур, підвищена вологість, вплив сонячних променів, технічні пошкодження і тому подібне.
Безперечно всі ми хочемо щоб вхідні двері в житловий будинок були надійними і зберігали привабливий вигляд якомога довше. Тому виробники вхідних дверей не стоять на місці а приділяють особливу увагу розробці нових, більш витривалих моделей дверей для житлових будинків.

Двері з фінської фанери
А що може краще впоратися з природними явищами, ніж натуральні матеріали? Але майже вся натуральна деревина змінює свою структуру під впливом погодних факторів. Вихід з даної ситуації це матеріал з фінської фанери.
Чому саме вхідні двері з фінської фанери? Клімат у Фінляндії сильно відображається від Українського і тому дерева там ростуть не так швидко. Річні кільця тонкі, з мінімальним вмістом вологи, а щільність і міцність такої деревини значно вища за звичайну. З дерев'яних заготовок зрізають тонкий шпон, формуючи листи, ретельно висушують. Потім листи покривають бакелітовою смолою. При виготовленні фанери використовують три види деревини: бук, береза і вільха. Таким чином, разом з бакелітовій просоченням, природний матеріал максимально стабілізовано, так, щоб він не змінював своєї форми під впливом температур і вологи. Потім листи склеюють під гарячим пресом.Так отримують міцний і одночасно натуральний матеріал, який використовують також і при будівництві яхт.
На обидві сторони наноситься спеціальна плівка, яка захищає від вологи і механічних пошкоджень. А торці обробляються особливою фарбою на основі акрилу. Вона захищає від попадання вологи всередину.
Головна її особливість це чудова стійкість до вологи а також стійкість до дії кислот.
Фінська фанера для дверей

Дана фанера відрізняється від іншої більш темним кольором червоно-коричневого відтінку. Незважаючи на слово «фінська», виробляти її можуть де завгодно, але тільки на спеціальному обладнанні і з використанням сировини і ламінованої плівки по стандартам фінської фанери. Саме ці стандарти дають такі високі показники міцності в порівнянні з іншими ламінованим матеріалами.

 

Двері з фінської фанери Алукс
Саме такий справжній матеріал використовується і новій моделі - Aluks (скорочене від фін. Aluksella - дошка) Зовнішня панель з фінської фанери без фрезерування покрита акриловим UV- і вологостійким лаком. Двері маютькрасивий каштановий колір, добре поєднуються з металочерепицею і іншими покриттями коричневими і червоними.Зсередини двері оброблені МДФ панеллю товщиною 16 мм, також без фрезерування, ламінована білої ПВХ плівкою.Модель реалізована в популярній серії Maxima, а це:
• ТРИ контури ущільнення
• Два замку Kale, в комплекті з циліндром Kale
• Товщина рами 139 мм
• Товщина полотна 110,5 мм
• Накладка на поріг з нержавіючої сталі

Характеристика дверей Слілгард Алукс

Характеристика дверей Стілгард Алукс

 

Мне нравиться


Top
Разработано с JooMix.