ТМ "СТРАЖ" Виробник метелевих вхідних дверей

 

Компанія Страж Одеса

 

Виробник

ТМ "Страж"

Адреса виробника

м. Одеса, Одеська область

Тип дверей

Вхідні двері

 

На сьогоднішній день дуже великій вибір вхідних дверей на українському ринку пропонує компанія "Страж". Дана компанія успішно виготовляє двері в Одеській області вже дуже багато років. За цей період високоякісну продукцію дверей компанії "Страж" встигли оцінити та полюбити покупці не тільки в України а і за її межами.

Двері, які встановлюются в будинках, квартирах і інших будівлях є символом безпеки та надійності. Вони будуть експлуатуватись дуже багато років і не втратять свою функціональність.

Переваги вхідних дверей Страж:

1.  Двері Страж виготовляються із застосуванням новітнього обладнання та з якісних матеріалів.
2.  При виготовлені вхідних металевих дверей використовується фурнітура виробництва європейських країн переважно Італії та інших.
3.  Комплектація дверей при виготовленні виконується досвідченими фахівцями компанії.

Весь модельний ряд постійно поповнюється новими колекціями, слідуючи новим технологіям в дизайнерських напрямах.  Різноманітність фактур і велика кольорова гама дає можливість здійснювати найрізноманітніші проекти. Відповідно цьому кожен клієнт має можливість підібрати собі найкращі двері відповідно до своїх уподобань.
Правильно підібрана модель дверей ТМ "Страж" не тільки ідеально впишеться в інтер'єр, але і стане однією з найкрасивіших деталей будь-якого будинку.
Броньовані (сталеві) двері повинні мати декілька характеристик одночасно:
• міцність;
• тривалий термін експлуатації;
• збереження первинного зовнішнього вигляду протягом багатьох років.
Кожні двері, які є в каталозі, поєднують ці властивості, надаючи клієнтові можливість вибирати, ґрунтуючись суто на естетичні уподобання. Двері виготовлені з високоякісного металу і надійної фурнітури це запорука довговічності та гарантії. Після встановлення нових дверей Страж ві ще довгі роки не будете думати про її заміну

Надійність і довговічність

Компанія "Страж" повністю впевнена в найвищій якості своєї продукції:
Завдяки розвиненій дилерській мережі, двері торгової марки "Страж" можна купити по всій території України. Гнучка цінова політика компанії дозволяє вибрати надійні двері відповідно до фінансових можливостей покупця. У каталозі можна знайти різні варіанти броньованих дверей, від самих бюджетних до моделей преміум-класу.

Фото дверей компании "Страж"

Фото двери Страж с ковокой  Фото двери Страж красивые  Фото двери Страж Класические  strazz 1  Фото двери Страж Трек

В нашому магазині "Двері в дім" представлені найкращі двері компанії Страж. Щоб їх переглянути перейдіть за посиланнями:
Вхідні двері Страж Стандарт, вхідні двері Страж Стабіліті, вхідні двері Страж Престиж, двері вуличні Страж Пруф

Мне нравиться


Top
Разработано с JooMix.